Upozorňujeme, že naše stránky používají technologii cookies a zároveň neshromažďují automaticky žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). OK
Štěpkovače za traktor

Štěpkovače za traktor společnosti REMET CNC TECHNOLOGY jsou rozděleny do dvou kategorií podle způsobu zpracování větví a kmenů stromů a dřevního odpadu, např. palivové dřevo. První z nich jsou špalíkovače na řezání dřeva o maximálním průměru 160 mm na různé délky v závislosti na modelu. Ve druhé skupině jsou štěpkovače, které zpracují materiál o...

Štěpkovače za traktor společnosti REMET CNC TECHNOLOGY jsou rozděleny do dvou kategorií podle způsobu zpracování větví a kmenů stromů a dřevního odpadu, např. palivové dřevo. První z nich jsou špalíkovače na řezání dřeva o maximálním průměru 160 mm na různé délky v závislosti na modelu. Ve druhé skupině jsou štěpkovače, které zpracují materiál o maximálním průměru 120 mm na malé třísky. Všechny štěpkovače mají tříbodový zavěšovací systém pro agregaci za traktorem.

Složitost a vícefázový proces výroby štěpkovačů ovlivňuje vysokou kvalitu a spolehlivost drtičů.

Všechny mechanické komponenty štěpkovačů jsou vyráběny v REMET CNC TECHNOLOGY.

Konstrukční prvky štěpkovače jsou řezány laserem. Poté je těleso drtiče svařeno, což mu poskytuje mnohem větší odolnost proti vibracím, ke kterým dochází během provozu, díky čemuž je konstrukce pevnější a odolnější než v případě šroubovaných mechanismů. Svařované tělo je obrobeno na přesných CNC obráběcích centrech, kde se vyrábějí pouzdra pro ložiska.

Díky této technologii je zachována soustřednost, což přispívá ke zvýšení životnosti a řádnému provozu zařízení.

Řezná ústrojí jsou vyrobena z vysoce kvalitní tepelně upravené oceli a následně obráběny na CNC soustruzích a frézkách.

Řezné nože jsou vyrobeny z odolné oceli HARDOX TYP 500.

Ozubená kola řezacích mechanismů jsou indukčně kalená.

Připravené řezací mechanismy jsou namontovány na pneumatických lisech (vyrobených podle vlastní konstrukce), což výrazně snižuje čas výroby a zvyšuje kvalitu zpracování.

Štěpkovače za traktor


Aby splnili očekávání zákazníků, konstruktéři REMET CNC TECHNOLOGY vytvořili dvě série válcových drtičů STANDARD a PROFESSIONAL. Za účelem zvýšení efektivity a komfortu práce jsou špalíkovače za traktory k dispozici také ve verzích se skládacími pásovými dopravníky s hydraulickým pohonem, které mohou pracovat ve dvou rovinách, podél a příčně ke štěpkovači.

Špalíkovače STANDARD jsou určeny pro soukromé uživatele, pro které je kromě kvality důležitý i ekonomický faktor. Jednoduchá a odolná konstrukce zajišťuje bezproblémový provoz a funkčnost.

Pro zákazníky, kteří chtějí používat štěpkovače průmyslově a s ohledem na společnosti, byla vytvořena řada PROFESSIONAL, vyznačující se mimo jiné: rámem z ocelových profilů, zesíleným a prodlouženým vstupním trychtýřem, valivými prvky se zvýšenou nosností, zvýšeným komfortem provozu. To jsou jen některé z rozdílů mezi těmito dvěma řadami. Kromě toho jsou štěpkovače RED DRAGON PROFESSIONALvybaveny dalším bezpečnostním vypínačem, který lze připojit ke stávajícímu modulu nouzového zastavení vývodové hřídele nebo k jinému nouzovému spínači namontovanému v traktoru, kterým je štěpkovač poháněn.

Zobrazit

Štěpkovače za traktor # Require any additional compass plugins here. # Set this to the root of your project when deployed: http_path = "/" css_dir = "css" sass_dir = "sass" images_dir = "img" javascripts_dir = "js" fonts_dir = "fonts" output_style = :nested environment = :development # To enable relative paths to assets via compass helper functions. Uncomment: # relative_assets = true # To disable debugging comments that display the original location of your selectors. Uncomment: line_comments = false color_output = false sourcemap = true # If you prefer the indented syntax, you might want to regenerate this # project again passing --syntax sass, or you can uncomment this: # preferred_syntax = :sass # and then run: # sass-convert -R --from scss --to sass sass scss && rm -rf sass && mv scss sass

Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek