Upozorňujeme, že naše stránky používají technologii cookies a zároveň neshromažďují automaticky žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). OK
Štěpkovače s elektrickým motorem

Štěpkovače s elektrickým motorem (třífázové) společnosti REMET CNC TECHNOLOGY jsou vzhledem ke způsobu zpracování větví a kmenů stromů a dřevního odpadu (např. palivové dřevo) rozděleny do dvou kategorií. První z nich jsou špalíkovače na řezání dřeva o maximálním průměru 160 mm na různé délky v závislosti na modelu. Ve druhé skupině jsou štěpkov...

Štěpkovače s elektrickým motorem (třífázové) společnosti REMET CNC TECHNOLOGY jsou vzhledem ke způsobu zpracování větví a kmenů stromů a dřevního odpadu (např. palivové dřevo) rozděleny do dvou kategorií. První z nich jsou špalíkovače na řezání dřeva o maximálním průměru 160 mm na různé délky v závislosti na modelu. Ve druhé skupině jsou štěpkovače, které zpracují materiál o maximálním průměru 120 mm na malé třísky. Všechny štěpkovače mají možnost instalace podvozku pro ruční nebo terénní přepravu.

Složitost a vícefázový proces výroby štěpkovačů ovlivňuje vysokou kvalitu a spolehlivost drtičů.

Všechny mechanické komponenty štěpkovačů jsou vyráběny v REMET CNC TECHNOLOGY.

Elektrické štěpkovače


Konstrukční prvky štěpkovače jsou řezány laserem. Poté je těleso drtiče svařeno, což mu poskytuje mnohem větší odolnost proti vibracím, ke kterým dochází během provozu. Díky tomu je konstrukce pevnější a odolnější než v případě šroubovaných mechanismů. Svařované tělo je obrobeno na přesných CNC obráběcích centrech, kde se vyrábějí pouzdra pro ložiska.

Díky této technologii je zachována soustřednost, což přispívá ke zvýšení životnosti a řádnému provozu zařízení.

Řezná ústrojí jsou vyrobena z vysoce kvalitní tepelně upravené oceli a následně obráběny na CNC soustruzích a frézkách.

Řezné nože jsou vyrobeny z odolné oceli HARDOX TYP 500.

Ozubená kola řezacích mechanismů jsou indukčně kalená.

Připravené řezací mechanismy jsou namontovány na pneumatických lisech (vyrobených podle vlastní konstrukce), což výrazně snižuje čas výroby a zvyšuje kvalitu zpracování.

Aby splnili očekávání zákazníků, konstruktéři REMET CNC TECHNOLOGY vytvořili dvě série válcových drtičů STANDARD a PROFESSIONAL. Za účelem zvýšení efektivity a komfortu práce jsou špalíkovače za traktory k dispozici také ve verzích se skládacími pásovými dopravníky, které mohou být vybaveny dvojitým pytlovačem.

Špalíkovače STANDARD jsou určeny pro soukromé uživatele, pro které je kromě kvality důležitý i ekonomický faktor. Jednoduchá a odolná konstrukce zajišťuje bezproblémový provoz a funkčnost. Za pohon jsou zodpovědné elektrické motory (třífázové, indukční). Štěpkovače mají kola a rukojeť pro ruční přepravu.

Pro zákazníky, kteří chtějí používat štěpkovače průmyslově i pro společnosti, byla vytvořena řada PROFESSIONAL, vyznačující se mimo jiné: rámem z ocelových profilů, zesíleným a prodlouženým vstupním trychtýřem, valivými prvky se zvýšenou nosností, zvýšeným komfortem provozu. To jsou jen některé z rozdílů mezi těmito dvěma řadami. Kromě toho jsou štěpkovače PROFESSIONAL vybaveny dalším bezpečnostním spínačem, který po sepnutí automaticky zastaví pohon štěpkovače. Pohon je poháněn elektromotory značky OMEC MOTORS (třífázové, indukční) s automatickým spínačem hvězda-trojúhelník, který usnadňuje startování* (*model RPE-120 a RPE_200).

Zobrazit

Štěpkovače s elektrickým motorem # Require any additional compass plugins here. # Set this to the root of your project when deployed: http_path = "/" css_dir = "css" sass_dir = "sass" images_dir = "img" javascripts_dir = "js" fonts_dir = "fonts" output_style = :nested environment = :development # To enable relative paths to assets via compass helper functions. Uncomment: # relative_assets = true # To disable debugging comments that display the original location of your selectors. Uncomment: line_comments = false color_output = false sourcemap = true # If you prefer the indented syntax, you might want to regenerate this # project again passing --syntax sass, or you can uncomment this: # preferred_syntax = :sass # and then run: # sass-convert -R --from scss --to sass sass scss && rm -rf sass && mv scss sass

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek