Řezací mechanismus

Bubnové řezací mechanismy pro štěpkovače společnosti REMET CNC TECHNOLOGY používané ve štěpkovačích se používají ke zpracování dřevěného odpadu, např. odřezek, větví a kmenů stromů s maximálním průměrem 160 mm (tvar podobný kruhu) na různé délky v závislosti na modelu. Všechny modely mechanismů mají průchozí nebo závitové otvory pro upevnění kry...

Bubnové řezací mechanismy pro štěpkovače společnosti REMET CNC TECHNOLOGY používané ve štěpkovačích se používají ke zpracování dřevěného odpadu, např. odřezek, větví a kmenů stromů s maximálním průměrem 160 mm (tvar podobný kruhu) na různé délky v závislosti na modelu. Všechny modely mechanismů mají průchozí nebo závitové otvory pro upevnění krytů a nosného rámu. Každý mechanismus má dadatečnou hřídel pod řemenici/setrvačník, která je navržena tak, aby odlehčila práci traktoru a vyrovnala tak práci zařízení.

Řezací mechanismy jsou skvělé pro práci s traktorem s vývodovou hřídelí, elektrickým nebo spalovacím pohonem.

Řezací mechanismy se vyskytují ve dvou nožových uspořádáních:

uspořádání 4 nebo 6 nožů (model: R-60, R-80, R-100)

uspořádání 6 nebo 8 nožů (model: R-120, R-150, R-200)

Řezací mechanismy pro štěpkovače


Konstrukční prvky štěpkovače jsou řezány laserem. Poté je těleso drtiče svařeno, což mu poskytuje mnohem větší odolnost proti vibracím, ke kterým dochází během provozu. Díky tomu je konstrukce pevnější a odolnější než v případě šroubovaných mechanismů. Svařované tělo je obrobeno na přesných CNC obráběcích centrech, kde se vyrábějí pouzdra pro ložiska.

Díky této technologii je zachována soustřednost, což přispívá ke zvýšení životnosti a správného provozu zařízení.

Řezná ústrojí jsou vyrobena z vysoce kvalitní tepelně upravené oceli a následně obráběny na CNC soustruzích a frézkách.

Řezné nože jsou vyrobeny z odolné oceli HARDOX TYP 500.

Ozubená kola řezacích mechanismů jsou hartowane indukcyjnie.

U modelů R-120, R-150 a R-200 se pro polohování řezacích ústrojí používá rozpínací pouzdro, které má také ochrannou funkci při nouzovém přetížení.

Připravené řezací mechanismy jsou namontovány na pneumatických lisech (vyrobených podle vlastní konstrukce), což výrazně snižuje čas výroby a zvyšuje kvalitu zpracování.

Složitost a vícefázový proces výroby štěpkovačů ovlivňuje vysokou kvalitu a spolehlivost drtičů.

Všechny mechanické komponenty štěpkovačů jsou vyráběny v REMET CNC TECHNOLOGY.

Zobrazuje 1 - 7 z 7 produktů