Upozorňujeme, že naše stránky používají technologii cookies a zároveň neshromažďují automaticky žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). OK
about.jpg

RemetCNC.cz je portál týkající se drtičů větví a recyklingu.

Jsme společnost zabývající se výrobou a prodejem specializovaných strojů na zpracování dřeva. Zařízení, která nabízíme, jsou určeny pro použití v domácnostech, průmyslu a zemědělství.

Drcení dřeva je velmi náročná práce – naštěstí na záchranu přichází technologie. Nabízíme mnoho typů štěpkovačů pro usnadnění výkonu této práce. Můžeme vás ujistit, že budete se spoluprací s námi spokojeni a že služby a vybavení remetcnc.cz jsou tou nejlepší volbou. Kromě toho skupina našich specialistů stále pracuje na vylepšení nabídky a poskytování odpovědí zákazníkům na jejich technologické potřeby.

Jako polský výrobce štěpkovačů, štípaček, drtičů dřeva prodáváme zařízení té nejvyšší kvality. Naše štěpkovače, štípačky, vrtáky a řezací mechanismy se používají:
- v domácnostech,
- k udržování zelených ploch,
- k práci na zahradě,
- u zemědělců, zahradníků, zahrádkářů a pěstitelů,
- v lesním hospodářství, pilařství a dřevařském průmyslu,
- při údržbě silnic a zeleně podél jízdních pruhů.

Drtiče dřeva a větví, které nabízíme, jsou ve variantách se spalovacími a elektrickými motory. Nabízíme také štěpkovače pro připojení za traktor.

Naše řezací zařízení jsou pravidelně podrobována zkouškám pevnosti a úpravám, a proto vždy víme, co prodáváme.

Štěpkovače můžou být volitelně vybaveny doplňkovým vybavením:
- štěpkovače s pytlovačem,
- štěpkovače s pásovým dopravníkem,
- štěpkovače s horním vyhazovacím kanálem,
- štěpkovače s bezpečnostním systémem.

Štěpkovače naší výroby dokonale spolupracují s traktory většiny výrobců, jako jsou např.: Kubota, Zetor, Ursus, New Holand a další.

Jako spolehlivá společnost nám záleží nejen na prodeji štěpkovačů, ale také jsme obeznámeni s opravou a servisem štěpkovačů zakoupených v naší společnosti. Vždy dodržujeme záruku poskytovanou na naše štěpkovače!

Naše štěpkovače, řezací mechanismy, štípačky a vrtáky také nabízíme na splátky. V případě společností jsou naše štěpkovače pronajaty.VIDEA

Podívejte se, jak fungují naše stroje