Upozorňujeme, že naše stránky používají technologii cookies a zároveň neshromažďují automaticky žádné informace, s výjimkou informací obsažených v těchto souborech (tzv. „Cookies“). OK

Diskový štěpkovač RTE-630 (bez podvozku)

57 867 CZK s DPH

Náklady na doručení: 2434 CZK s DPH

Konfigurujte produkt

Parametry

Hmotnost 260 kg
Max. průměr řezu (čerstvé měkké dřevo) 120 mm
Max. průměr řezu (čerstvé tvrdé dřevo) 100 mm
Max. průměr řezu (suché tvrdé dřevo) 80 mm
Provedení řezacích nožů Ocel HARDOX 500
Indukční motor PROMOTOR 7.5 kW
Vstupní trychtýř 48 / 48 cm
Napětí 3-fázové 400V 50Hz
Otáčky motoru 2880 ot/min
Průměr řezného kotouče 620 mm
Počet nožů 4 + 1 protiostří
Úhel otáčení vyhazovacího komínu 360˚
Výška vyhazovacího komínu 160

Informace

Diskový štěpkovač RTE-630 (bez podvozku)

Diskový štěpkovač RT-630 je určen k drcení větví, kmenů stromů do průměru 12 cm a dalších dřevěných materiálů, jako jsou odkory. Tloušťka získaných štěpek může být nastavena čtyřmi vyměnitelnými noži (vyrobenými z oceli HRDOX typ 500), a to nastavením jejich polohy vzhledem k protilehlému ostří. Nože jsou přišroubovány k řezacímu kotouči o průměru 620 mm, který díky své hmotnosti dává tah.


Štěpkovač je vybaven kryty zajišťujícími bezpečnou práci. Vyhazovací komín lze otáčet o 360°, aby proud materiálu směřoval správným směrem. Drtič se vyznačuje vysokou účinností a vysokým komfortem práce. Získané třísky mohou být použity jako palivo (vhodné pro šnekové podavače) nebo jako kompost nebo podestýlka pro keře.


Za pohon štěpkovače je zodpovědný třífázový elektromotor o výkonu 7,5 kW, přenášený pásovým převodem. Štěpkovač je vybaven bezpečnostním spínačem připojeným k rozvaděči. K mazání valivých ložisek dochází prostřednictvím mazniček v pouzdru ložiska.

Ilustrační fotografie zobrazují štěpkovač s podvozkem pro ruční přepravu, který není zahrnut v této cenové nabídce. Verze s podvozkem je k dispozici v jiné cenové konfiguraci. Naše produkty

Standard

Standard